Odbierz pieniądze już dziś

Nasz system znajduje pożyczki dla ponad 150 000 aplikantów co miesiąc, na całym świecie.

Potrzebujesz szybkiego kredytu?Wypełnij formularz, to zajmie Ci tylko 3 minuty!

loader
Twoja wiadomość nie została wysłana.
Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z nami przez mail: info@volsor.com
Powrót do wniosku
RRSO wynosi od 0% do 2300%. Wysokość RRSO jest zależna od pożyczkodawcy który udzieli pożyczki. Reprezentatywny przykład:
Opłata rejestracyjna: 0,01 PLN; całkowita kwota pożyczki 1000 PLN; czas obowiązywania umowy 30 dni; oprocentowanie 0%; opłata przygotowawcza 0%; prowizja 274,00PLN; odsetki kapitałowe 8,20 zł; całkowita kwota do zapłaty 1282,21 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 1958,27,9%

Korzyści z naszej wyszukiwarki

advantage
Każdy może aplikować
advantage
Wszystko odbywa się online
advantage
100% dyskrecji gwarantowane
advantage
Przesyłanie danych jest absolutnie bezpieczne
advantage
Tylko zweryfikowane firmy kredytowe
advantage
Usługa jest bezpłatna!

Do takich dokumentów należą: zaświadczenie lekarskie, zaświadczenia o zarobkach członków rodzin lub ewentualnym braku dochodów, protokół policyjny, wykaz zaległości w płatnościach lub bieżące rachunki. Wielokrotnie jednak, ogólna wiedza na temat sytuacji pracownika, pozwala na załatwienie sprawy za pomocą pisemnych oświadczeń.

Wniosek o zapomogę z Funduszu Socjalnego

Są to głównie : rodzaj zdarzenia powodujący pogorszenie sytuacji materialnej wnioskującego, dochód na osobę w rodzinie oraz wielkość gospodarstwa domowego (różna w przypadku osoby samotnej, samotnie wychowującej dzieci lub żyjącej w związku). Minimalny dochód kwalifikujący do otrzymania zapomogi często określany jest jako 655 lub 655% minimalnego wynagrodzenia określonego w danym roku przez prezesa GUS.

Podanie o zapomogę z Funduszu Socjalnego

Jak napisać wspomniany wniosek o zapomogę z funduszu socjalnego ? Gotowe druki wniosków, wraz z wykazem potrzebnych załączników znajdują się zwykle w regulaminach lub dołączonych do nich dokumentach funduszu socjalnego w przedsiębiorstwie. Ponieważ wniosek o bezzwrotną pomoc finansową opiniuje powołana w danym zakładzie komisja socjalna, może ona, w celu udokumentowania zaistniałej sytuacji, poprosić o stosowne dokumenty potwierdzające pogorszenie kondycji finansowej wnioskodawcy.

Wzory wniosków o przyznanie pomocy ze środków funduszu

Warto powiedzieć o tym, iż o zapomogę z funduszu socjalnego mogą się starać pracownicy posiadający trudną sytuację finansową, zwłaszcza gdy zostali dotknięci przykładowo zdarzeniem losowym, zapadali na ciężką chorobę, samotnie wychowują dzieci lub posiadają potomstwo wymagające stałej opieki lekarskiej. Aby uzyskać pomoc finansową, należy złożyć podanie własnoręcznie podpisane, w którym musimy określić:

Wniosek o przyznanie zapomogi - BSS PW

Inną istotną informacją jest fakt, iż zapomogi otrzymane w przypadku indywidualnych zdarzeń losowych, klęsk żywiołowych, długotrwałej choroby lub śmierci do wysokości nieprzekraczającej 7. 785 zł są nieopodatkowane, a niezależnie od wysokości zapomogi losowe w przypadku klęsk żywiołowych, indywidualnych zdarzeń losowych lub długotrwałej choroby nie podlegają składkom ZUS.

JAK OTRZYMAĆ KREDYT?

  • Wykonaj kilka kroków we wniosku o pożyczkę na naszej stronie

  • Zaczekaj kilka sekund i sprawdź niezobowiązującą ofertę kredytową od naszego partnera

  • Przeczytaj i przyjmij do wiadomości warunki pożyczki, a następnie przejdź dalej

  • Podążaj za krokami weryfikacyjnymi wyszczególnionymi przez firmę pożyczkową

  • Otrzymaj pieniądze na swoje konto bankowe!

Opinie klientów

W ostatnim badaniu, niemal 100% naszych klientów było zadowolonych.

Kiedykolwiek potrzebuję gotówki, wiem że znajdę najlepszą ofertę w waszej wyszukiwarce pożyczek. Dzięki!

review
Edyta Janiak
zadowolony klient

Wasza wyszukiwarka pożyczek zaoszczędziła mi wiele czasu – już nie muszę wypełniać wielu formularzy na różnych stronach internetowych.Dodatkowo, niemal natychmiast otrzymałem pieniądze.

review
Damian Talarek
zadowolony klient

Pilnie potrzebowałam pieniędzy, aby zapłacić ślusarzowi. Ogromnie pomogliście i otrzymałam to, czego potrzebowałam.

review
Anna Duran
zadowolony klient

Wypełniłem formularz, a firma do której zostałem dopasowany wysłała mi pieniądze tego samego dnia. Tak jak mówią „jak w reklamie”!

review
Michał Kowalski
zadowolony klient

KONTAKT

Strona jest połączona z zautomatyzowanym systemem, będącym wyszukiwarką usług finansowych – w szczególności pożyczek, kredytów, chwilówek i podobnych produktów finansowych. System przetwarza zgłoszenia od klientów zainteresowanych usługami kredytowymi firm trzecich. Sam nie dostarcza przy tym, żadnych usług finansowych, a jedynie służy do łączenia ze sobą zainteresowanych stron. Nie jest także odpowiedzialny za wybraną metodę promowania tej strony internetowej, jest ona przeprowadzana przez zewnętrzne programy partnerskie. System nie jest odpowiedzialny za żadne decyzje które możesz podjąć na podstawie zawartości strony.
Wyloguj się
Twoja wiadomość została wysłana z powodzeniem
Twoja wiadomość nie została wysłana.
Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z nami przez mail: info@volsor.com
Powrót do wniosku

Aby wypisać się z biznesowej wysyłki, proszę wpisz swój adres mailowy

X
Zgadzam się na postanowienia Polityki Prywatności oraz Regulaminu
X
Zgadzam się na postanowienia Polityki Prywatności oraz Regulaminu